Úvod » Beletria » Jez a běhej (Scott Jurek, Steve Friedman)

Jez a běhej (Scott Jurek, Steve Friedman)

do košíka:
  ks

Viac o knihe

Hrdina Born to Run se vrací!
V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord.
Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím Smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin - urazil 266 kilometrů, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu.

Autobiografická kniha Jíst a běhat, překypující neuvěřitelnými příběhy o vytrvalosti a soutěžení v krajních situacích, fascinujícími vědeckými poznatky a použitelnými, praktickými radami - včetně autorových oblíbených receptů z rostlinných zdrojů - dokáže každého motivovat, aby se vydal na trať, ať už to znamená poprvé vyběhnout nebo zkoumat hranice svých možností. Jurek dosáhl neuvěřitelných úspěchů, a to vše pouze při veganském stravování.

Počet strán: 256+16
Jazyk: český
Väzba: pevná s prebalom